Jak pracujemy

1

Wizyta i pomiary

Dekoracja okien, rodzaj, fason i kolorystyka, powinna być dopełnieniem wystroju wnętrza. Dlatego niezbędna jest wizyta i obejrzenie mieszkania przez dekoratorkę NEPO oraz dokładne pomiary okien. Koncepcja kształtuje się również podczas rozmowy z Państwem o potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach.

2

Dobór fasonu i tkanin

Znając Państwa oczekiwania, doradzamy fasony dekoracji, starannie dobieramy tkaniny i pozostałe elementy, takie jak pasmanteria czy karnisze. Pamiętając o najdrobniejszych szczegółach, projektujemy wymarzoną dekorację, dzięki której wyobrażenia stają się rzeczywistością.

3

Projekt i kosztorys

Przedstawiamy Państwu rysunki, szkice i wstępną wycenę do akceptacji. Na tym etapie wprowadzamy również wszelkie zmiany. Jeśli projekt będzie odpowiadał Państwa wyobrażeniom, przygotujemy ostateczny kosztorys.

4

Realizacja

Zabieramy się do pracy. Kompletujemy poszczególne elementy i szyjemy dekoracje. W zależności od zamówienia i dostępności tkanin, realizacja może trwać od kilku dni do kilku tygodni.

5

Montaż

Oferujemy również montaż karniszy i upinanie uszytych dekoracji. To bardzo ważny etap decydujący o ostatecznym efekcie. Profesjonalne upięcie i ułożenie dekoracji jest kropką nad „i”, wisienką na torcie, które pozwoli by w końcu mogli Państwo cieszyć się wymarzonym wnętrzem!

Maya Cormier Design
Salon zasłon i firan © 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone